CROZ Code Quest 2014

CROZ, jedno od najboljih hrvatskih informatičkih poduzeća, specijalizirano za razvoj softvera, edukaciju i konzalting, i ove godine organizira natjecanje u programiranju „Croz Code Quest“.

Tehnološki usmjereni i uvijek u potrazi za kvalitetnim mladim ljudima koji bi obogatili njihov tim, već treću godinu zaredom organiziraju natjecanje u programiranju CROZ Code Quest.

Na natjecanje se mogu prijaviti svi studenti i studentice te netom diplomirani inženjeri i inženjerke. Natjecatelji će imati priliku pokazati i testirati svoje vještine kodiranja, razmijeniti iskustva s ostalim sudionicima te iskusnim softverskim inženjerima iz CROZ-a. Najboljim natjecateljima otvara se mogućnost rada preko Student servisa u vrhunskom timu stručnjaka, s perspektivom stalnog zaposlenja u CROZ-u na dinamičnim i izazovnim projektima u Hrvatskoj i inozemstvu. Pobjednik osvaja i prvu nagradu, tablet Samsung Galaxy Note 10.1.

Detalje možete pronaći na Web stranici: