Case Study Competition 2012

Studentski tim kojeg čine Danijel Dadović, student FOI-a i  Marija Pranjić, Ivana Slišković i Vicko Mustapić, studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Osijeku, osvojili su prvo mjesto na Case Study Competition.

Student prve godine diplomskog studija Fakulteta organizacije i informatike, Danijel Dadović, sa svojim je timom osvojio prvo mjesto za poslovni slučaj „Cemex“ na natjecanju Case Study Competition 2012 koje organizira udruga eStudent iz Zagreba.  Zadatak Danijelovog tima, koji čine još i studenti Marija Pranjić, Ivana Slišković i Vicko Mustapić s Ekonomskog fakulteta u Osijeku, bio je osmisliti plasiranje novog CEMEXovog proizvoda na tržište: „paket“ usluga za izgradnju obiteljske kuće, a za pobjedničku ideju osvojili su nagradu u iznosu od 10000 kuna!

Čestitamo Danijelu i njegovom timu!

Case Study COmpetition 2012 Case Study COmpetition 2012