Brucošijada grada Varaždina

Objavljeno: 24.11.2016

Kako biva već tradicionalno, tako i ove godine organizira se Brucošijada u gradu Varaždinu. Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike u suradnji sa Studentskim zborom Sveučilišta Sjever i Studentskim zborom Geotehničkog fakulteta Varaždin odvažio se organizirati jednu od najvećih Brucošijada koju je grad vidio.

U prostoru Arene Varaždin okupljanje počinje već od 21:00h gdje će se do ranih jutarnjih sati zabavljati uz više izvođača, ponešto za svačiji ukus. Glavni izvođač ovogodišnje Brucošijade, jer ste vi(studenti) to tražili, je Joško Čagalj-Jole, već na dugo poznat izvođač s ovih prostora.  Prije njegovog nastupa zagrijavat će nas grupa Tantra uz dašak rock/metal hitova velikana poput Jimi Hendrix, Ozzy Osbourne i drugih, grupa Tragovi kombinacijom domaćih i stranih hitova širokog žanra, a nakon njegovog nastupa tu je DJ Alex koji nam neda kući spavati.

Pridružite nam se te ako još uvijek niste nabavite kartu(info o lokaciji i terminu prodaje možete pronaći na facebook stranici Studentskih zborova i samog događaja). Za vas smo osigurali i besplatan autobus čiji vozni red možete također pronaći na već navedenim stranicama. U tijeku je i nagradna igra u kojoj možete osvojiti besplatne karte za ulaz kao i za prijevoz s Taxy Cammeo.

Zahvaljujemo na podršci koju smo dobili te svim sponzorima koji sudjeluju u događaju. Pozivamo vas još jednom da dođete u što većem broju.