Besplatni probni pristup portalu ebook024

Objavljeno: 14.02.2018

Prateći trendove digitalizacije izdavačka kuća Mate digitalizirala je svoja izdanja i kreirala portal www.ebook024.com. Dok većina domaćih nakladničkih portala nudi uglavnom beletristiku portal www.ebook024.com nudi stručnu literaturu ekonomskog područja. Pristup e-knjigama izdavačke kuće Mate moguć je putem računala, laptopa, mobitela ili tableta. Za pristup je potrebno preuzeti besplatnu aplikaciju iPublishCentral Reader.

e-Knjige dostupne su za pojedinačnu kupnju ili putem godišnje pretplate na sva izdanja što omogućava pristup svim naslovima 24/7. Korisnicima je omogućeno kreiranje vlastite e-knjižnice na svojoj e-polici. Sadržaj portala se svakodnevno dopunjava novim naslovima koji nisu objavljeni u tiskanom formatu.

Besplatni probni pristup
Izdavačka kuća Mate studentima FOI-ja nudi besplatni probni pristup zbirci e-knjiga na 30 dana, za što je potrebno na info@ebook024.com poslati svoju e-mail adresu (s domenom foi.hr) uz napomenu:

• Da, želim besplatno čitati e-knjige 30 dana

Nakon toga biti će kreiran i na e-mail adresu dostavljen korisnički račun za pristup.

Pretplata
Studenti ostvaruju 70% popusta na godišnju pretplatu uz promo kod: STUDENTFOI
Studentska cijena: 588 kn (1960 kn)

Za više informacija ili pretplatu kontaktirajte: info@ebook024.com ili 01/4500-300.