Asistentica Dina Korent obranila je doktorski rad

Objavljeno: 19.04.2018

U srijedu 11. travnja 2018. godine asistentica Dina Korent obranila je doktorski rad naslova IDENTIFIKACIJA ODREDNICA UPRAVLJANJA OBRTNIM KAPITALOM U FUNKCIJI POVEĆANJA PROFITABILNOSTI PODUZEĆA U ODABRANIM DJELATNOSTIMA U REPUBLICI HRVATSKOJ /An identification of determinants of working capital management aimed at increasing the profitability of firms within selected sectors in Republic of Croatia/, koji je pripremljen pod mentorstvom prof. dr. sc. Silvija Orsaga.

Dina Korent obranila je doktorski rad uz najvišu pohvalu summa cum laude pred povjerenstvom u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Lidija Dedi, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Silvije Orsag, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, član
  3. Prof. dr. sc. Zoran Ivanović, Sveučilište u Rijeci, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji, član
  4. Doc. dr. sc. Denis Dolinar, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, član

Čestitke!