4. Dan međunarodne suradnje na FOI-u

Najavljujemo 4. Dan međunarodne suradnje koji će se održati 20. travnja 2011. godine (srijeda) u dvorani 3 FOI-a s početkom u 13 sati.

Ovogodišnji Dan međunarodne suradnje osmišljen je kao događaj na kojem će studenti, nastavnici i istraživači dobiti informacije o specifičnim programima međunarodne mobilnosti, ali također će studenti i nastavnici FOI-a prezentirati svoja raznolika iskustva stečena tijekom prošle i u ovoj akademskoj godini na međunarodnim razmjenama, natjecanjima i intenzivnim seminarima.

Između ostalog, govorit će se o međunarodnoj stručnoj praksi za studente, mobilnosti nastavnika u okviru Programa za cjeloživotno učenje, stipendijama Njemačke službe za razmjenu studenata i znanstvenika (DAAD), koja je najveća takva organizacija u svijetu, a bit će prezentirana i projektna suradnja FOI-a, kao i primjer dobre prakse u okviru ICT-PSP programa.

Uskoro slijedi više informacija!