Izobrazba u području javne nabave (siječanj/veljača)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Prijave za obrazovni program PPDMO u tijeku

Prijave za novi ciklus obrazovnog programa 'Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje' (PPDMO), koji će započeti u listopadu 2019. godine na Fakultetu organizacije i informatike, primaju se do 25. rujna 2019. godine. Program je namijenjen osobama koje žele biti nastavnici predmetne nastave u osnovnim i srednjim školama, a više detalja o natječaju nalazi se u nastavku.

25.07.2019, 10:46
Izobrazba u području javne nabave (rujan/listopad)

Usavršavanje (25.04.) i izobrazba u području javne nabave (svibanj 2019.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, 25. travnja 2019. u Varaždinu organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave, a kroz svibanj 2019. program izobrazbe u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (siječanj/veljača)

Fakultet organizacije i informatike, kao ovlašteni nositelj od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.