Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, & Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 2. do 7. rujna 2024., a može sudjelovati do 4-ero studenata te 2 nastavnika FOI-ja.Rok za prijavu je 10. svibnja 2024.

Natječaj za studente – Ljetna škola na FON-u u Beogradu

Studenti Fakulteta organizacije i informatike i ovo ljeto imaju prilike sudjelovati na FON Summer School 2024. Ljetna škola naziva “Sustainable Practice in the Financial Industry” održat će se na kampusu Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu od 15. do 19. srpnja 2024. godine. Rok za prijavu je 29. ožujka 2024.

Održan 8. Erasmus+ info dan za studente

U četvrtak, 25. siječnja 2024. godine Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je 8. po redu Erasmus+ info dan. I ove godine su studenti FOI-ja su imali prilike saznati sve o mogućnostima za mobilnost kroz Erasmus+ program koja su im na raspolaganju te čuti iskustva svojih kolega koji su sudjelovali u mobilnostima.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Poziv studentima FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u 11. studentskom istraživačkom simpoziju sa studentima iz SAD-a

Od 21. do 29. svibnja 2023. će se na Fakultetu organizacije i informatike i UNESCO lokacijama u Hrvatskoj održati 11. studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju. Nekoliko studenata FOI-ja ima prilike sudjelovati zajedno sa studentima iz SAD-a. Rok za prijavu je 30. travnja 2023.

Međunarodna ljetna škola za studente u SAD-u

Drage studentice i studenti, partnersko Sveučilište University of Cincinnati, Ohio, SAD, poziva sve zainteresirane studentice i studente da se prijavite na međunarodni ljetni program ( srpanj 2023.). Rok za prijavu je 8. veljače 2023.

Otvoreni natječaji za sudjelovanje u Kombiniranim intenzivnim programima u Kranju i Amsterdamu

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena su dva natječaja. Prvi natječaj odnosi se na kombinirani intenzivni program u Kranju, Slovenija dok se drugi odnosi na kratki intenzivni program u Amsterdamu, Nizozemska. Prijave su otvorene do petka, 20. svibnja, u 12 sati.

Želite li steći iskustva međunarodne suradnje u SAD-u?

Pozivamo studentice i studente da se prijave na dodatni natječaj za sudjelovanje na 10. studentskom istraživačkom simpoziju o interkulturalnom učenju pod nazivom “Research Topics and Intercultural Learning in the International Context” u organizaciji FOI-ja i sveučilišta iz SAD-a. Simpozij se planira održati od 5. do 15. srpnja 2022. u SAD-u na Sveučilištu Cincinnati, Ohio i Carlow Sveučilištu u Pittsburghu. Više informacija u nastavku.

EPITECH “Build your own robot” ljetna škola 2022. u Francuskoj

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu pod nazivom “Build your own robot” u razdoblju od 4. do 22. srpnja 2022. godine. Tijekom tri tjedna ljetne škole studenti će imati prilike naučiti nešto više o robotici, kretivnom kodiranju, digitalnoj umjetnosti i mnogo više. Prijave su otvorene do 31. svibnja.

Otvorene prijave za Međunarodnu ljetnu školu Sveučilišta u Grazu 2021 (GUSEGG)

Otvoren je poziv za prijavu na Graz International Summer School Seggau 2021 (GUSEGG). Ljetna škola će se za međunarodne studente održavati online, od 4. do 10. srpnja 2021. Rok za prijavu je 31. ožujka 2021.