Želite li steći iskustva međunarodne suradnje u SAD-u?

Pozivamo studentice i studente da se prijave na dodatni natječaj za sudjelovanje na 10. studentskom istraživačkom simpoziju o interkulturalnom učenju pod nazivom “Research Topics and Intercultural Learning in the International Context” u organizaciji FOI-ja i sveučilišta iz SAD-a. Simpozij se planira održati od 5. do 15. srpnja 2022. u SAD-u na Sveučilištu Cincinnati, Ohio i Carlow Sveučilištu u Pittsburghu. Više informacija u nastavku.

Molimo zainteresirane studente da najkasnije do 17.5.2022. dostave sljedeće dokumente Uredu za međunarodnu suradnju FOI international@foi.unizg.hr.

1. Kratak životopis;
  2. Motivacijsko pismo;
  3. Sažetak vezan uz plan prezentacije (max. 350 riječi), uključujući  naslov, sažetak teksta, 3-4 ključne riječi – teme mogu biti vezane uz prilagodbu studenata s invaliditetom, međunarodnu suradnju i volontiranje;
  4. Dodatno – kopija Volonterske knjižice ili potvrda o volontiranju (nije obavezna).

Dodatne informacije možete dobiti kod prof.dr.sc. Violete Vidaček Hainš (vvidacek@foi.hr) ili u Uredu za međunarodnu suradnju FOI international@foi.unizg.hr.

Na natječaju će biti odabran jedan ili dvoje studenata ili studentica, broj ovisi o odobrenim projektnim sredstvima.

Informacije o prethodnom Simpoziju možete naći na ovoj poveznici.

Studenti FOI-ja u SAD-u

Očekujemo vaše prijave i stojimo na raspolaganju s dodatnim informacijama!