Otvorene prijave za Međunarodnu ljetnu školu Sveučilišta u Grazu 2021 (GUSEGG)

Otvoren je poziv za prijavu na Graz International Summer School Seggau 2021 (GUSEGG). Ljetna škola će se za međunarodne studente održavati online, od 4. do 10. srpnja 2021. Rok za prijavu je 31. ožujka 2021.

Sveučilišta u Grazu poziva motivirane, međunarodno orijentirane studente svih studijskih programa i razina da se prijave na Graz International Summer School Seggau 2021 (GUSEGG): Castle in the Cloud/s Stability, Security, and Happiness: State – Society – Religion koja će se održati od 4. do 10. srpnja 2021. u dvorcu Seggau u Leibnitzu u Austriji (te virtualno diljem svijeta).

Što dobivaju sudionici:

• 1-tjedna ljetna škola
  • Predavanja, 6 individualnih seminara, večernja događanja
  • Diskusije i prilike za umrežavanje za međunarodne studente i nastavnike
  • 6 ECTS-a za sudjelovanje i seminarski rad
  • Razvoj vještina kao što su javni govor, akademsko i kreativno pisanje
  • Prilika za objavu rada Off Campus: Seggau School of Thought publication series

Kotizacija za virtualno sudjelovanje iznosi 10 EUR.

Letak o međunarodnoj ljetnoj školi GUSEGG 2021.

Promotivni video o ljetnoj školi GUSEGG.

Prijavni obrazac i detaljnije informacije potražite na stranicama Međunarodne ljetne škole Seggau 2021.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja

e-mail: international@foi.unizg.hr