Predstavi FOI na Smotri Sveučilišta 2019 u Zagrebu

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.

Odlična prilika za sudjelovanje u ljetnoj školi u Ohridu, Makedonija

Partnerska institucija Faculty of Economics-Skopje, Ss. Cyrili and Methodius, u suradnji sa studentskom organizacijom AISEC Skopje, organizira međunarodnu ljetnu školu pod nazivom “Make a difference: Learn how to achieve business excellence by breaking through digital frontiers”. Ljetna škola trajat će od 13. do 19. srpnja 2019. godine u veoma atraktivnom Ohridu, Makedonija.

13.06.2019, 16:06
Rekordan broj posjetitelja na Danu otvorenih vrata 2019.

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.