Konferencija OštraŠtikla

Konferencija OštraŠtikla koju organizira AIESEC samo što nije tu. Zato otvaramo prijave kako bi nam se što više ljudi moglo pridružiti.

Postani član AIESEC studentske organizacije

Želiš li biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, a uz to želiš saznati kako unaprijediti svoje prodajne i pregovaračke vještine te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Samo jedanim klikom na našu prijavu imaš priliku postati dio svega toga!

Uvodno predavanje za brucoše FOI-ja

Uoči početka nove akademske godine 2020./2021., u petak, 25. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI 1, Pavlinska 2) bit će održano uvodno predavanje za brucoše, odnosno studente prve godine preddiplomskih studija FOI-ja - preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i preddiplomskog stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP). Detaljnije upute poslane su u ponedjeljak, 21. rujna 2020. brucošima na njihove službene mailove (ime.prezime@foi.hr).

AIESEC regrutira nove članove

Želiš biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, želiš saznati kako voditi sastanak s poslodavcem te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Do 30. lipnja 2020. imaš priliku poslati prijavu i postati dio internacionalne organizacije te razviti kompetencije koje će te istaknuti na tržištu rada.

17.06.2020, 08:45
AIESEC organizirao prvu online nacionalnu konferenciju za svoje članove

Tijekom trodnevnih radionica i predavanja članovi AIESEC-a imali su priliku učiti o strategijama digitalnog marketinga, prodajnim i komunikacijskim vještinama te kako biti uspješan i moderan lider.

27.05.2020, 13:01
AIESEC u Varaždinu proslavio 40. obljetnicu djelovanja

Varaždinska podružnica najveće međunarodne organizacije mladih AIESEC prošlog je mjeseca proslavila 40. obljetnicu djelovanja. Tim povodom su se u Varaždinu okupili članovi Udruge te brojni alumni studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Predstavi FOI na Smotri Sveučilišta 2019 u Zagrebu

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.

Odlična prilika za sudjelovanje u ljetnoj školi u Ohridu, Makedonija

Partnerska institucija Faculty of Economics-Skopje, Ss. Cyrili and Methodius, u suradnji sa studentskom organizacijom AISEC Skopje, organizira međunarodnu ljetnu školu pod nazivom “Make a difference: Learn how to achieve business excellence by breaking through digital frontiers”. Ljetna škola trajat će od 13. do 19. srpnja 2019. godine u veoma atraktivnom Ohridu, Makedonija.

13.06.2019, 16:06
Rekordan broj posjetitelja na Danu otvorenih vrata 2019.

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

Tjedan karijera 2018

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.