Info tribina za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu – ljetni semestar 2022./23.

Pozivamo studentice i studente FOI-ja zainteresirane za odlazak na stručnu praksu u inozemstvo na informativnu tribinu koju će održati Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u utorak, 29. studenoga 2022. u 10 sati na FOI 1 (D 2, 2. kat).

Otvoreni natječaji za sudjelovanje u Kombiniranim intenzivnim programima u Kranju i Amsterdamu

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena su dva natječaja. Prvi natječaj odnosi se na kombinirani intenzivni program u Kranju, Slovenija dok se drugi odnosi na kratki intenzivni program u Amsterdamu, Nizozemska. Prijave su otvorene do petka, 20. svibnja, u 12 sati.

Želite li steći iskustva međunarodne suradnje u SAD-u?

Pozivamo studentice i studente da se prijave na dodatni natječaj za sudjelovanje na 10. studentskom istraživačkom simpoziju o interkulturalnom učenju pod nazivom “Research Topics and Intercultural Learning in the International Context” u organizaciji FOI-ja i sveučilišta iz SAD-a. Simpozij se planira održati od 5. do 15. srpnja 2022. u SAD-u na Sveučilištu Cincinnati, Ohio i Carlow Sveučilištu u Pittsburghu. Više informacija u nastavku.

EPITECH “Build your own robot” ljetna škola 2022. u Francuskoj

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu pod nazivom “Build your own robot” u razdoblju od 4. do 22. srpnja 2022. godine. Tijekom tri tjedna ljetne škole studenti će imati prilike naučiti nešto više o robotici, kretivnom kodiranju, digitalnoj umjetnosti i mnogo više. Prijave su otvorene do 31. svibnja.

Objavljen je natječaj za Erasmus razmjenu studenata u ak. godini. 2022./2023.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u akademskoj godini 2022./23. Rok za prijavu je 25. veljače 2022.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro nam na FOI dolazi nova ekipa stranih studenata te smo ponovno u potrazi za studentima koji žele upoznati svoje kolege iz inozemstva, sklopiti nova prijateljstva, poraditi na engleskom jeziku i uz to se zabaviti. Želimo da se dolazni studenti osjećaju dobrodošlo te da ih domaći studenti nauče ponešto o Hrvatskoj i Varaždinu. Ako vi želite biti jedan od tih studenata – prijavite se!