Deep tech venture builder Nuqleus predstavljen na FOI-ju

Deep-tech venture builder pod nazivom 'NUQLEUS', napredni startup inkubator, kojeg su pokrenuli Inovacijski centar Nikola Tesla (ICENT) i Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER) Sveučilišta u Zagrebu, a kojima je Fakultet organizacije i informatike (FOI) znanstveni partner na projektu, predstavljen je danas na FOI-ju, uz prisutnost studenata i nastavnika koji će iskoristiti mogućnosti uključivanja u projekt. Nuqleus je predstavio Deni Nurkić iz Nuqleus tima.

Info tribina za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu – ljetni semestar 2022./23.

Pozivamo studentice i studente FOI-ja zainteresirane za odlazak na stručnu praksu u inozemstvo na informativnu tribinu koju će održati Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u utorak, 29. studenoga 2022. u 10 sati na FOI 1 (D 2, 2. kat).

Novi termini programa „Seeds for the Future"

Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u suradnji s tvrtkom Huawei Technologies po četvrti puta provodi program obrazovanja pod nazivom „Seeds for the Future". Riječ je o programu koji Huawei Technologies od 2008. godine, u okviru globalne inicijative, nudi najboljim studentima iz raznih zemalja s ciljem pružanja aktivnog i praktičnog iskustva učenja, uvida u istraživanje i razvoj, kao i pristupa dijelu Huawei-jeve najnovije visokotehnološke opreme za informacijsko-komunikacijsku tehnologiju (IKT). Program će se i ove godine provoditi virtualno.

Uskoro konferencija "Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska" u suorganizaciji FOI-ja

Pozivamo vas na VII. izdanje velike nacionalne konferencije "Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska". Radi se o prvoj konferenciji o obrazovanju koja na jednom mjestu okuplja sve interesne skupine vezane za obrazovanje - od ministarstava, veleposlanstava, uglednih znanstvenika i profesora do studenata. Održat će se u zagrebačkom ZICER-u, 5. travnja od 09:00 sati, u suorganizaciji Fakulteta organizacije i informatike.

FOI i 24 sata organiziraju veliki hackathon u zagrebačkom ZICERU

Hackathon u organizaciji Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i 24sata bit će održan 2. i 3. travnja 2022. u zagrebačkom ZICER-u. Najbolje natjecatelje očekuju stipendije, plaćena stažiranja i druge vrijedne nagrade. Za studente i timove s FOI-ja, Fakultet će organizirati prijevoz do Zagreba i natrag.