Završno predavanje iz kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom

Obavještavamo Vas da će se završno predavanje u okviru kolegija “Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom” održati u petak, 13. lipnja u 14.00 sati, u dvorani 11, FOI 1, Pavlinska 2, 1. kat.  Polaznici kolegija su obrazovni asistenti, odnosno studenti različitih sastavnica Sveučilišta. Oni pružaju vršnjačku potporu studentima s invaliditetom. Kao i dosadašnjih godina, među polaznicima su i studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Nositeljica kolegija je prof.dr.sc. Lelia Kiš Glavaš s Edukacijsko - rehabilitacijskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predavanju će prisustvovati i prof.dr.sc. Martina Ferić, doc.dr.sc Valentina Kranželić s ERF-a te Marijana Žitnik Selak, mag. predstavnica Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišta.

Pozivano  zainteresirane studente, nastavnike i zaposlenike da se pridruže gostima na prigodnom domjenku nakon predavanja (u 15.00 sati, također u dvorani 11).

Gostima želimo ugodan boravak u Varaždinu.

Podružnica Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišta

na Fakultetu organizacije i informatike