Predavanje u okviru kolegija "Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom"

Poštovane kolegice i kolege, obavještavamo Vas da će se završno predavanje u okviru kolegija “Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom” održati u petak, 24. siječnja u dv. 11, FOI 1, Pavlinska 2, 1. kat.  Polaznici kolegija su obrazovni asistenti , odnosno studenti različitih sastavnica Sveučilišta. Oni pružaju vršnjačku potporu studentima s invaliditetom. Kao i dosadašnji godina, među polaznicima su i studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Nositeljica kolegija je prof.dr.sc. Lelia Kiš Glavaš s Edukacijsko- rehabilitacijskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predavanju će prisustvovati i predstavnice Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišta, Marijana Žitnik Sedak i Sanja Radić Bursać.

Pozivano  zainteresirane studente, nastavnike i zaposlenike da se pridruže gostima sa Sveučilišta na domjenku nakon predavanja u 15.00 sati (također u dv.11).

Gostima želimo ugodan boravak u Varaždinu.

Podružnica Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišta na Fakultetu organizacije i informatike