Upisi u više godine studija

U nastavku pročitajte više informacija i detaljnije upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine

Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine odvijaju se online putem Studomata i sustava FOI upisi. Postupak upisa, datumi upisa i troškovi objavljeni su ovdje.

Zamolbe

Studentima koji višu godinu studija upisuju uz zamolbu, upis će biti omogućen tek nakon odobrenja zamolbe. Zamolbe koje možete preuzeti ovdje zaprimaju se e-poštom na adresu: zamolbe@foi.unizg.hr.

Napomena: Zamolbe za nastavak studija su zaprimljene i rješenja će na kućne adrese stići nakon 1.10.2020.

Nastava na svim sveučilišnim studijima započinje 28. rujna 2020. godine.

KONTAKT:

Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas porukom na upisi@foi.unizg.hr ili pozivom na broj:

STUDENTSKA REFERADA ZBOG UPISA ODGOVARA NA TELEFONSKE UPITE OD 9:00-13:00 SATI.