Program usavršavanja iz područja javne nabave, četvrtak 13. prosinca 2018.

Objavljeno: 12.11.2018

Fakultet organizacije i informatike organizira redovito usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta. Usavršavanje će se održati 13. prosinca 2018. godine, u Varaždinu, u prostorijama Fakulteta organizacije i informatike.

Nakon uspješno provedena četiri programa izobrazbe ove godine te dva usavršavanja u trajanju od četiri nastavna sata, u organiziranju sunova dva usavršavanja u trajanju od četiri nastavna sata. Svako usavršavanje nosi po četiri boda potrebna za održavanje certifikata.

Teme koje će biti prezentirane u sklopu programa usavršavanja su:

1. Tema: Izrada plana nabave i provođenje postupaka jednostavne nabave s naglaskom na odgojno-obrazovne ustanove

Predavačica: Leonarda Tarandek, LEOTA

Termin: 8:30-11:45

1. Tema: Dokumentacija o nabavi i e-ESPD

Predavačica: Karmen Meić, Grad Varaždin

Termin: 13:15-16:30

Dodatno, započelo je primanje prijava za novi ciklus izobrazbe u području javne nabave koji bi se provodio kroz siječanj i veljaču 2019. godine.

Više informacija na linku.