Prilika za studente – CEEPUS ljetna škola u Grazu

Obavještavamo studente FOI-ja da imaju prilike sudjelovati u ljetnoj školi u Grazu koja će se održati na FH JOANNEUM - University of Applied Sciences u lipnju 2024. Rok za prijavu je 22. veljače 2024.

U sklopu CEEPUS mreže „Greening Project Management for a Sustainable World: Developing and Empowering a New Generation of Changemakers“ partnerska institucija Fakulteta organizacije i informatike, FH JOANNEUM - University of Applied Sciences, Institute of International Management and Entrepreneurship, organizira ljetnu školu pod nazivom “Green Business Transformation”.

Ljetna škola će se održati u Grazu u razdoblju od 2. do 8. lipnja 2024. Može sudjelovati troje studenata s FOI-ja.

Ljetna škola namijenjena je studentima prijediplomskih i diplomskih studija. Trošak ljetne škole se može financirati iz sredstava CEEPUS-a, uz mogućnost djelomičnog sufinanciranja od strane studenata.

Studente će na ovoj ljetnoj školi pratiti izv. prof. dr. sc. Katarini Tomičić-Pupek koja će na ljetnoj školi sudjelovati kao nastavnik.

Molimo studente koji su zainteresirani za sudjelovanje u ljetnoj školi u Grazu da se do 22. veljače 2024. jave izv. prof. dr.sc. Katarini Tomičić-Pupek na e-mail: katarina.tomicic@foi.hr. U slučaju velikog interesa, provest će se postupak odabira prema prosjeku ocjena i motivaciji.

CEEPUS je Srednjoeuropski program razmjene za sveučilišne studije (engl. Central European Exchange Program for University Studies - CEEPUS) koji omogućuje mobilnost nastavnika i studenata unutar CEEPUS mreža.