Natječaj - Referent - 1 izvršitelj

Objavljeno: 06.03.2024

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje natječaj za radno mjesto III. vrste - Referent - 1 izvršitelj na određeno vrijeme (zamjena privremeno nenazočnog djelatnika).

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2 VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Za radno mjesto III. vrste - REFERENT – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (zamjena privremeno nenazočnog djelatnika)
Uvjeti za rad na tom radnom mjestu su:
- SSS – radno mjesto III. vrste (završena srednja škola, elektrotehničar ili strojarski
tehničar)
Dodatna potrebna znanja:
- Sklonost timskom radu, odgovornost i komunikativnost
- Vozačka dozvola B kategorije
- Radno iskustvo na održavanju
- Informatička pismenost
- Samostalnost u radu
Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.
Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi
- dokaz o radnom iskustvu
- dokaz o hrvatskom državljanstvu
- dokaz o vozačkoj dozvoli B kategorije
Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).
Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike koristit će i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka. Natječajna dokumentacija čuva se do završetka natječaja, a dulje u slučaju sudskog ili sličnog postupka, u kojem slučaju se čuva do završetka postupka. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se vraća kandidatima.
Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom „NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO REFERENT“.
Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.
Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.
Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.