Graz International Summer School Seggau 2022

Gusegg

Sveučilište u Grazu i ove akademske godine organizira ljetnu školu u dvorcu Seggau u Leibnitzu u Austriji pod nazivom "Re-Measuring, Re-Calculating, Re-Counting: State - Society - Religion in Transition". Ljetna škola održat će se od 3. srpnja do 16. srpnja 2022. godine. Rok za prijave je 14. ožujka 2018.

Međunarodna ljetna škola u Grazu odlična je prilika za  međunarodno orijentirane, visoko motivirane studente iz svih disciplina koji žele produbiti svoje razumijevanje aktualnih europskih i međunarodnih poslova, proučavanjem i raspravljanjem o globalnim zbivanjima i izazovima u kontekstu transformacijskih procesa i demografske promjene koje reflektiraju aspekte individualnih, društvenih, političkih, vjerskih, kulturnih, književnih, regionalnih, ekonomskih, kohorte i nacionalnih identiteta.

Ljetna škola uključuje:

• dva tjedna predavanja i panel diskusije
  • mogućnost razgovora i umrežavanja s međunarodnim predavačima i gostima
  • razvijanje vještina u javnom govoru, akademskom pisanju i kritičkom mišljenju
  • all-inclusive-paket (školarina, hrana, smještaj, izvan-kurikularni program i izleti).

Više informacija o ljetnom školi možete pronaći na linku.

Sve zainteresirane molimo da se jave Uredu za međunarodnu suradnju.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja
Email: international@foi.unizg.hr

FOI1, 1. kat, soba 41 (ispred dekanata)

FOLLOW US!