Jačanje međunarodnih veza s Fakultetom menadžmenta i informatike iz Žiline

Tijekom proslave Dana Fakulteta i 61. obljetnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. ing. Peter Márton odlikovan je prestižnom poveljom 'Prijatelj FOI-ja' koje mu je dodjelilo Fakultetsko vijeće FOI-ja. Ova prestižna godišnja nagrada ističe iznimne doprinose međunarodnih suradnika FOI-ja i njihove napore u jačanju čvrstih veza s našom institucijom.

Studijski posjet izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya iz Indiana State University Scott College of Business Fakultetu organizacije i informatike

Izvanredni profesor dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business nedavno je završio obiman studijski posjet Sveučilištu u Zagrebu, Fakultetu organizacije i informatike (SUZG FOI) u sklopu bilateralnog sporazuma između Indiana State University i Sveučilišta u Zagrebu.

Gostujuća predavanja prof.dr.sc. Violete Vidaček Hainš na Indiana State University u Terre Haute u SAD-u

Prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš boravi kao gostujuća profesorica (2. srpnja - 13. kolovoza 2023.) na Indiana State University-ju u SAD-u, gdje drži nastavu i ispite na kolegiju Business Report Writing na Scott College of Business te kolegama prezentira projektna iskustva i istraživačke rezultate.

Nastavnici s FOI-ja u po drugi puta organizirali Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Sustainable future enabled by digital transformation“

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu organizirao je i koordinirao Erasmus+ kombinirani (Blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Održiva budućnost omogućena digitalnom transformacijom“. Ovaj BIP održan je drugu godinu za redom, na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, uz sudjelovanje još većeg broja međunarodnih partnera.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!

FOI INTERNATIONAL DAYS 2023 - program

Sa zadovoljstvom najavljujemo jubilarne, petnaeste po redu Dane međunarodne suradnje na Fakultetu organizacije i informatike – FOI International Days 2023 koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2023. te vas pozivamo da nam se pridružite!