Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program
foibuddy

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada 2021. godine počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Veseli vas sklapanje novih prijateljstava, pričanje na engleskom jeziku ili čak učenje novog? Ako je na ova pitanja vaš odgovor „da“, onda je vrijeme da se prijavite u FOI Student Buddy program.

Objavljeni natječaji za studentsku razmjenu u SAD-u, Japanu i Rusiji u ak. godini 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od pet različitih partnerskih institucija UNIZG-a. Rok za prijave: 23. ožujka 2021.