Objavljen je natječaj za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini. 2024./25.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2024./25. Natječaj je otvoren do 4. ožujka 2024.

Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Australiji, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, SAD-u, Singapuru, Tajvanu, Brazilu, Čileu i Urugvaju.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2023./2024.

U nastavku objavljujemo poziv za predstavljanje sveučilišnog izbornoj kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom.