Održan Welcome week za strane studente – ljetni semester ak. godine 2023./2024.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 27. veljače do 1. ožujka 2024. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente, koji će putem programa mobilnosti Erasmus+ te bilateralnih sporazuma na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2023./24.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2023./2024.

U nastavku objavljujemo poziv za predstavljanje sveučilišnog izbornoj kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom.

Održan Welcome week za strane Erasmus studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 26. do 29. rujna 2023. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne student koji će preko programa mobilnosti Erasmus+ na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!

FOI WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente u ljetnom semestru 2022./23.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja prije početka ljetnog semestra organizira Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2022./23., tzv. FOI Welcome Week.

Održan 7. Erasmus+ info dan za studente

U srijedu, 25. siječnja 2023. godine Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je Erasmus+ info dan. Događanje je to na kojem su studenti FOI-ja mogli saznati više o mogućnostima za mobilnost u okviru programa Erasmus+. Svi koji nisu mogli sudjelovati, mogu pogledati održane prezentacije u nastavku.

Uskoro 7. Erasmus+ info dan za studente

Pozivamo studentice i studente FOI-ja da nam se pridruže na 7. Erasmus+ info danu FOI-ja i saznaju više o mogućnostima za mobilnost studenata kroz program Erasmus+. Erasmus+ info dan će se održati u srijedu, 25. siječnja 2023. u 11 sati u Info chill zoni (tzv. “rupa” u podrumu zgrade FOI 1).

Poziv studentima na virtualni Erasmus+ info dan

U petak, 28. siječnja 2022. godine održat će se 6. Erasmus+ info dan na Fakultetu organizacije i informatike. Kao i prošle godine, Erasmus+ info dan biti će održan virtualno, putem BBB platforme, a cijeli događaj će se prenositi uživo putem FOI International Facebook stranice. Na Erasmus+ info danu studenti će imati prilike dobiti informacije o mogućnostima koje Erasmus+ program nudi, kako se prijaviti te čuti iskustva studenata iz prve ruke.

Poziv studentima na virtualni Erasmus+ info dan

U srijedu, 27. siječnja 2021. održat će se 5. po redu Erasmus+ info dan na Fakultetu organizacije i informatike. Erasmus+ info dan događanje je na kojem studenti mogu dobiti niz informacija o mogućnostima za mobilnost preko Erasmus+ programa te čuti iskustva studenata iz prve ruke. Ove godine, Erasmus+ info dan će se održati virtualno, putem Zoom platforme, a cijeli događaj će se prenositi uživo putem FOI International Facebook stranice.

Poziv studentima na Erasmus+ info dan

U četvrtak, 23. siječnja 2020. na Fakultetu organizacije i informatike će se održati 4. po redu Erasmus+ info dan. Erasmus+ info dan događanje je na kojem studenti mogu dobiti niz informacija o mogućnostima za mobilnost preko tog program te čuti Erasmus iskustva iz prve ruke.