Studenti i djelatnici FON-a iz Beograda posjetili FOI

U četvrtak i petak, 11. i 12. listopada 2018. ugostili smo 40 studenata i 7-ero djelatnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike.

Susret studenata FOI-ja i FON-a iz Beograda

Sljedeći tjedan, 11. i 12. listopada 2018. ugostit ćemo 40 studenata i 10-ak nastavnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo sve zainteresirane studente i nastavnike da se priključe ovom događaju.

Održani dani međunarodne suradnje na FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike su se u razdoblju od 9. do 11. svibnja 2018. održali dani međunarodne  suradnje.

Najava - FOI international days 2018

Po prvi puta ove godine tradicionalni dan međunarodne suradnje Fakulteta organizacije i informatike postaje FOI international days. Pozivamo vas da nam se pridružite od 9. do 11. svibnja 2018.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi?

Pozivamo Vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi te da sudjelujete u dijelu Simpozija koji će se održati u Hrvatskoj - 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context

Održana info tribina povodom raspisivanja Natječaja za Erasmus+ studijski boravak u ak. godini 2018./19.

Na Fakultetu organizacije i informatike je 6. veljače 2018. godine u 12 sati, u Dvorani 3 održana informativna tribina za studente koji su iskazali interes za studijski boravak u ak. godini 2018./19. Tribinu je organizirao Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja.

Info tribina – Erasmus+ studijski boravak

Povodom raspisivanja Natječaja za Erasmus+ studijski boravak u ak. godini 2018./19., u utorak 6. veljače 2018. godine u 12 sati u Dvorani 3 održat će se informativna tribina.