Ovogodišnja CPSRK stipendija pripala čak dvoje studenata

Temeljem objavljenog Natječaja za dodjelu CPSRK stipendije u iznosu od 1.000,00 EUR za akademsku godinu 2023./2024., prijavilo se čak 17-ero studenata različitih godina i smjerova studija, a dvoje njih posebno se istaknulo. To su Petra Jakopović, studentica 3. godine stručnog prijediplomskog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju te Andreas Leja, student 2. godine sveučilišnog diplomskog studija Baze podataka i baze znanja.

Objavljen IV. krug dodjele državnih STEM stipendija

U III. krugu dodjele državnih STEM stipendija jedna je studentica odbila STEM stipendiju te se u IV. krugu dodjele crta pomiče za jedno mjesto na rang-listi prva godina prijediplomskog, integriranog prijediplomskog i diplomskog te stručnog kratkog studija.

Objavljen III. krug dodjele državnih STEM stipendija

Obavještavamo vas da je objavljen III. krug dodjele državnih STEM stipendija. Rang-liste su dostupne u mrežnoj aplikaciji.

CPSRK dodjeljuje stipendiju od čak 1.000 eura - prijave u tijeku

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK) daje ti priliku za osvajanje mjesečne stipendije u iznosu od 100 EUR za razdoblje od 10 mjeseci koja će se dodijeliti na temelju izvannastavnih aktivnosti za vrijeme studija. Studenti se mogu prijaviti u aplikaciji CPSRK App.

18.01.2024, 14:25