Održan Welcome week za strane studente – ljetni semester ak. godine 2023./2024.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 27. veljače do 1. ožujka 2024. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente, koji će putem programa mobilnosti Erasmus+ te bilateralnih sporazuma na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2023./24.

Objavljen je natječaj za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini. 2024./25.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2024./25. Natječaj je otvoren do 4. ožujka 2024.

Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Australiji, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, SAD-u, Singapuru, Tajvanu, Brazilu, Čileu i Urugvaju.

Održan 8. Erasmus+ info dan za studente

U četvrtak, 25. siječnja 2024. godine Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je 8. po redu Erasmus+ info dan. I ove godine su studenti FOI-ja su imali prilike saznati sve o mogućnostima za mobilnost kroz Erasmus+ program koja su im na raspolaganju te čuti iskustva svojih kolega koji su sudjelovali u mobilnostima.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2023./2024.

U nastavku objavljujemo poziv za predstavljanje sveučilišnog izbornoj kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Održan Welcome week za strane Erasmus studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 26. do 29. rujna 2023. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne student koji će preko programa mobilnosti Erasmus+ na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program u zimskom semestru 2023./24.

S novom akademskom godinom dolazi i nova grupa stranih studenata. Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u potrazi je za studentima koji žele upoznati svoje kolege iz inozemstva, sklopiti nova prijateljstva, družiti se, poraditi na engleskom jeziku, uz to se zabaviti ali i pomoći. Želimo da se dolazni studenti osjećaju dobrodošlo te da ih domaći studenti nauče ponešto o Hrvatskoj i Varaždinu. Ako vi želite biti jedan od tih studenata – prijavite se!

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Design IT for the better” kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. Program će se održati kombinirano i trajat će od 4. listopada do 11. studenoga 2023. Finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) održat će se fizički u Amsterdamu. Rok za prijavu je 23. kolovoza 2023.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!