Prijavi se na nagradni natječaj 'Cybersecurity Awareness Competition'

U okviru projekta Erste Cyber Guardian Erste banka organizira nagradni natječaj Cybersecurity Awareness Competition za studente hrvatskih fakulteta. Studentice i studenti FOI-ja, ako sebe vidite kao zaštitnika digitalnog svijeta budućnosti, prijavite svoj case study u formi seminarskog rada na temu "Kao Cyber Guardian zaštiti budućnost digitalnog svijeta (pet savjeta za one koji ne znaju kako se zaštititi od budućih digitalnih prijetnji)". Projekt je sufinancirala Europska unija u sklopu programa Digitalna Europa, poziva za dodjelu bespovratnih sredstava – Jačanje kapaciteta sigurnosno-operativnih centara. Više detalja pronađite u nastavku.

Poziv volonterima - akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo sve volontere da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi koje organizira Studenski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI, Odjelom za transfuzijsku medicinu opće bolnice Varaždin i Gradskim uredom Crvenog križa Varaždin.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2023.

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, u srijedu i četvrtak 29. i 30. ožujka 2023. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

U tijeku je natjecanje '2, 1, 0 kodiraj!' na FOI-ju

Redakcija studentskog lista STAK Fakulteta organizacije i informatike već peti put zaredom provodi '2, 1, 0 kodiraj!' natjecanje. Radi se o natjecanju programerskog tipa na koje se mogu prijaviti svi studenti FOI-ja.