WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne studente

Objavljeno: 20.09.2021
welcome week foi

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja organizira Welcome week – Tjedan dobrodošlice za dolazne strane studente koji će na FOI-ju studirati u zimskom semestru, a neki od njih i u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022. Program će se održati u razdoblju od 27. rujna do 1. listopada.

Na Fakultetu organizacije i informatike će u zimskom semestru ak. godine 2021./22. studirati 9-ero studenata s nekoliko partnerskih sveučilišta –  University of Alcala, Epitech, University of Porto i Karlsruhe Institute of Technology.

Kako bi se studenti osjećali dobrodošlo te se upoznali s fakultetom, gradom, našim nastavnicima i studentima, Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja za njih organizira tzv. Tjedan dobrodošlice (program se nalazi u nastavku).

Osim pozdrava, uvodne prezentacije o FOI-ju i predstavljanja predmeta na engleskom, za studente organizirano niz neformalnih aktivnosti poput turističkog razgledavanja Varaždina, radionice na engleskom jeziku - Croatian language and culture te teambuilding aktivnost (Paintball).

Studentima želimo toplu dobrodošlicu na FOI!