Svjetski prvak u podvodnoj fotografiji na SciBAr-u

Svjetski prvak u podvodnoj fotografiji, Damir Zurub, na SciBAr-u na Fakultetu informatike i organizacije. Predavanje će se održati 23. studenog (ponedjeljak) u Info Clubu Fakulteta s početkom u 17 sati pod nazivom „Ljepote svjetskih mora i voda očima podvodnog fotografa

Fakultet organizacije i informatike ponovo pokreće SciBAr, svjetski format neformalnih druženja na temu zanimljivu publici. Novi ciklus SciBAr-a počinje predavanjem Damira Zuruba, pod nazivom „Ljepote svjetskih mora i voda očima podvodnog fotografa“. Predavanje će se održati 23. studenog u Info Clubu Fakulteta organizacije i informatike (kafić u podrumu FOI-ja) s početkom u 17 sati.

Damir Zurub svjetski je prvak u podvodnoj fotografiji i kapetan hrvatske reprezentacije podvodne fotografije. Ujedno je i predsjednik ronilačkog kluba „Roniti se mora“ putem kojeg svoj entuzijazam prema ronjenju i podvodnoj fotografiji prenosi drugima. Osim toga voditelj je projekta „Think Green“ kroz koji se zagrebačka jezera čiste od otpada i pokretač „Underwater photo maratona“, online natječaja podvodne fotografije u kojem sudjeluju natjecatelji iz cijelog svijeta. Stručni je suradnik časopisa National Geographic Hrvatska, ScubaLife i Croatian Traveller te organizator brojnih ronilačkih i istraživačkih ekspedicija u Egipat, Jordan i Indoneziju.

Pozivamo vas da nam se pridružite na već tradicionalnom 36. u nizu SciBAr druženja!

Letak SciBAr-a možete preuzeti ovdje ili klikom na sliku.

SciBAr