Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Objavljeno: 15.11.2018

Dragi maturanti, budući studenti Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo vas na Smotru Sveučilišta 2018 koja će se održati od 22. do 24. studenoga 2018. godine u Studentskom centru, Savska 25 u Zagrebu.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu organizira se za učenike završnih razreda srednjih škola, studente i ostale zainteresirane za studijske programe, dostignuća, opremljenost, nastavni plan, preddiplomske, diplomske iili poslijediplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Svečano otvorenje Smotre održati će se u četvrtak 22. studenoga 2018. godine u 11 sati u Francuskom paviljonu (Savska cesta 25), a predstaviti će se 31 fakultet i 3 umjetničke akademije Sveučilišta u Zagrebu te druga visoka učilišta iz Zagreba i Republike Hrvatske.

Pogledajte detaljan program otvorenja na linku, a popis sudionika i sve dodatne informacije potražite na mrežnoj stranici Smotre.

Pridružite se našim studentima na FOI pultu i saznajte kakva iznenađenja su vam pripremili ove godine!

Vidimo se!