Prvenstvo studenata i djelatnika FOI-ja u bowlingu

Sportska udruga Fakulteta organizacije i informatike u suradnji s Stadium Bowling Centrom Lumini u Varaždinu, organizira natjecanje u bowlingu za studente i djelatnike Fakulteta. Natjecanje se održava 6. studenog 2015 u 10:30 sati.

Priliku za sudjelovanje na prvenstvu imaju svi studenti i studentice, kao i djelatnici i djelatnice FOI-ja. Prijave su moguće isključivo do četvrtka (5. studenog) ili dolaskom na natjecanje (uz prethodnu najavu). Prilikom prijave kod profesora Vučića uplaćujete kotizaciju u iznosu od 20 kuna (najam staze za igru, medalje i sok). Svi članovi SUFOI koji su uplatili članarinu za tekuću 2015. godinu plaćaju 15 kuna. Troje najbolje plasiranih studentica i studenata u ženskoj i muškoj kategoriji, kao i troje najboljih djelatnika, bit će nagrađeno medaljama.