Promocija sveučilišnog udžbenika - Poslovno odlučivanje

Pozivamo Vas na promociju sveučilišnog udžbenika Poslovno odlučivanje, autora P. SikaviceT. HunjakaN. Begičević Ređep i T. Hernausa, koja će se održati u srijedu, 17. prosinca u 12:00 sati u dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu.

Knjigu će predstaviti dekan Fakulteta organizacije i informatike prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, predsjednik Uprave Školske knjige dr.sc. Ante Žužul te recenzenti uvaženi profesori prof.dr.sc. Žugaj i prof.dr.sc. Srića.

Knjiga je strukturirana u deset poglavlja, u kojima se na 569 stranica obrađuju svi relevantni aspekti teorije i prakse donošenja odluka.

Detaljnije o sadržaju knjige i cjeloviti tekst drugog poglavlja (Teorije odlučivanja) možete vidjeti na sljedećem linku: SADRŽAJ I DRUGO POGLAVLJE KNJIGE.

Veselimo se Vašem dolasku!

pozivnica   Korica knjige