Predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru na sveučilišnim studijima

Objavljeno: 27.09.2021
Knjiga, marker, naočale

Objavljeni su predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru ak. god. 2021./22.

Na temelju broja upisanih studenata po predmetima, a sukladno važećim pravilnicima o studijima (15 upisanih studenata za PS IS/PS v1.1. i PS EP, 8 upisanih studenata za DS INF i DS EP), izborni predmeti na kojima se u zimskom semestru akademske godine 2021./2022. nastava neće izvoditi su:

• PS IS/PS v.1.1.
    • Poslovni njemački jezik 1
    • Engleski jezik za menadžere
    • Multimedijski sustavi
    • Njemački jezik za menadžere
    • Računalno i informatičko pravo
  • PS EP
    • Informacijski sustavi proizvodnje
    • Poslovni njemački jezik 3
  • DS INF
    • Organizacijska teorija
    • Poučavanje programiranja
    • Edukacijski roboti i mikroračunala
  • DS EP
    • Upravljanje projektnim ciklusom

Nastava na izbornom predmetu 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi s upisanim stranim studentima na razmjeni : Odabrane teme iz biometrije izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Nastava na obaveznom predmetu 2. godine preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva: Poslovni njemački jezik 1 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Nastava na obaveznim predmetima 2. godine diplomskog studija Informatika u obrazovanju: Metodika nastave informatike 2, Praksa u posebnim uvjetima, Psihologija razrednog odjeljenja, Školska praksa 2  izvodit će se  u 50%-tnom opsegu.

Nastava na obaveznom predmetu stručnog studija PITUP - centar Varaždin: Njemački jezik 2 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Nastava za predmete 1. i 2. godine PS IS/PS v1.1. izvodit će se sukladno Odluci o načinu izvođenja nastave predmeta I. i II. godine preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi (verzija 1.1.) u akademskoj godini 2021./2022.