Pozvano predavanje - Uspješna komunikacija s osobama oštećena sluha

Pozivamo Vas na pozvano predavanje pod naslovom „Uspješna komunikacija s osobama oštećena sluha“, koje će održati gošća predavačica Marina Moharić Husak, magistra logopedije. Predavanje će se održati u sklopu kolegija „Strategija upravljanja ljudskim potencijalima“, a ulaz je slobodan za sve zainteresirane nastavnike i studente. Termin predavanja je ponedjeljak, 1. prosinca u 10.00 sati,  dvorani 2 na lokaciji FOI 2.

Iz biografije: Marina Moharić Husak magistra je logopedije, čiji je profesionalni interes područje oštećenja sluha i načini komunikacije s osobama oštećena sluha, s posebnim naglaskom na znakovni jezik. Završivši potrebnu formalnu naobrazbu i stekavši kompetencije za prevoditeljicu znakovnog jezika, od 2011. godine Moharić Husak radi kao prevoditeljica za gluhe i gluhoslijepe osobe u Hrvatskom savezu gluhoslijepih osoba Dodir, sudjeluje u projektima vezanima uz podizanje svjesnosti javnosti o znakovnom jeziku i problematici oštećenja sluha, vodi edukacije i tečajeve znakovnog jezika te predaje predmet „Hrvatski znakovni jezik“ na Medicinskoj školi Varaždin.