Pozvana predavanja izv. prof. dr. sc. Rickyja Fergusona sa Indiana State University-ja

Najavljujemo niz gostujućih predavanja izv. prof. dr. sc. Ricky Fergusona s Indiana State University u Sjedinjenim Američkim Državama koja će se održati na FOI-ju. Više informacija u nastavku.

Profesor će boraviti na FOI-ju od 9. svibnja do 8. lipnja 2023. godine.  Razmjena je realizirana u okviru inicijalnog bilateralnog sporazuma potpisanog između Indiana State University (ISU) i Sveučilišta u Zagrebu te dodatnih ugovora o suradnji Scott College of Business ISU i Fakulteta organizacije i informatike. Program boravka dostupan je ovdje.

Kratak CV gostujućeg predavača možete pronaći ovdje.

Profesoru želimo srdačnu dobrodošlicu i ugodan boravak u Varaždinu, a svim studentima niz zanimljivih međunarodnih iskustava i novih znanja!