Poziv za isticanje kandidatura za Studentski zbor FOI-ja na izvanrednim izborima

Objavljeno: 14.12.2023

Dana 11. prosinca 2023. godine Dekanica Fakulteta donijela je Odluku o provođenju izvanrednih izbora za studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Na ovim izvanrednim izborima biraju se dva predstavnika studenata iz redova studenata prijediplomskih i diplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike. Izvanredni izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike održat će se u srijedu 17. siječnja 2024. i u četvrtak 18. siječnja 2024. godine.

Provedbu izbora za Studentski zbor provodi imenovano Izborno povjerenstvo.

Kandidature za predstavnike u Studentskom zboru zaprimat će se u uredu Studentskog zbora (Student hub, FOI 1, podrum, preko puta Rupe) u sljedećim terminima:

•  u utorak 19. prosinca 2023. od 12.00 do 14.00 sati;
  •  u srijedu 20. prosinca 2023. od 12.00 do 14.00 sati.

Studenti se za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu trebaju kandidirati popunjavanjem Kandidacijskog obrasca za izvanredne izbore za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, koji možete preuzeti OVDJE. Pozivaju se kandidati za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike da uz kandidacijsku dokumentaciju prilože i motivacijsko pismo (opcionalno, nije nužno priložiti), koje će se uz njihovo dopuštenje moći koristiti za njihovo predstavljanje u predizbornom postupku (sukladno članku 13. Pravilnika o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu).

Odluka o raspisivanju izvanrednih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Odluka - imenovanje izbornog povjerenstva za provođenje izvanrednih studentskih izbora

Odluka - Povjerenstvo za prigovore - Izvanredni izbori za Studentski zbor