Posjet učenika I. osnovne škole Varaždin

Fakultet organizacije i informatike su u ponedjeljak 22. prosinca 2014. posjetili učenici 4.a i 4.c razreda I. osnovne škole Varaždin u pratnji svojih učiteljica.

Tridesetak osnovnoškolaca i njihove učiteljice dočekali su Tatjana Zrinski, tajnica Fakulteta, Danka Patafta, stručna suradnica u Uredu za međunarodnu suradnju i Danijel Dadović, stručni suradnik u Centru za podršku studentima i razvoj karijera. Nakon toga ih je pozdravila doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep, prodekanica za poslovanje, mogli su vidjeti kako izgleda pravo predavanje na fakultetu kod prof.dr.sc. Blaženke Divjak na Matematici 1, a posjetili su i Knjižnicu Fakulteta, laboratorij s računalima i Laboratorij za otvorene sustave i sigurnost što im je bilo osobito zanimljivo. Na kraju posjeta su ih u kafiću FOI-ja čekali mali pokloni, domaći klipići, sokovi i bomboni.