Održana edukacija nove generacije volontera

U ponedjeljak, 20. ožujka 2023. na Fakultetu organizacije i informatike održana je edukacija za volontere. Temu Zakon o volonterstvu prezentirala je voditeljica Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI, prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, a temu Etički kodeks volontera održala je prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš, koordinatorica aktivnosti volontera.

Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI edukaciju je proveo u okviru kolegija Socijalno poduzetništvo na Prijediplomskom studiju Ekonomika poduzetništva. Polaznici su bili svi zainteresirani studenti unutar i izvan ovog kolegija. Prisustvovalo je 90-ak studenata FOI-ja. Edukacija je završila najavom volonterskih akcija i planiranjem volonterskih aktivnosti.

Zahvaljujemo na pomoći u organizaciji i sudjelovanju, a svim volonterkama i volonterima želimo zanimljiva volonterska iskustva!