Objavljen natječaj za radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK - PROGRAMER

Objavljeno: 20.01.2020
Aktivan do:
01.02.2020

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje NATJEČAJ radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK  (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja) – PROGRAMER radno mjesto I. vrste na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta. Natječaj je objavljen u NN broj 7/2020 od 17. siječnja 2020., a rok za prijavu je 1. veljače 2020.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Za radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK  (u sustavu znanosti i visokog obrazovanja)– PROGRAMER radno mjesto I. vrste na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta

Uvjeti:

- završen sveučilišni  dodiplomski  odnosno diplomski studij informatike ili računarstva

- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Dodatna potrebna znanja:

• poznavanje rada s bazama podataka: PostgreSQL, MySQL
  • poželjno poznavanje osnova rada na Linux platformi te rada s web poslužiteljima Apache i/ili Tomcat

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- dokaz o stručnoj spremi

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice).

Dokumenti se uz prijavu podnose u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 15 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom «NATJEČAJ ZA VIŠEG STRUČNOG SURADNIKA - PROGRAMERA na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.