Natječaji za nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora za područje društvenih znanosti

Objavljeno: 25.03.2022

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike objavljuje dva natječaja za zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora za područje društvenih znanosti. Više u nastavku.

Fakultet organizacije i informatike

raspisuje

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora za područje društvenih znanosti, polje informacijskih i komunikacijskih znanosti, za grupu predmeta vezanih uz biometriju, sigurnost interneta i državne upravne informacijske sustave na Katedri za razvoj informacijskih sustava
  2. jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora za područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poduzetništvo na Katedri za gospodarstvo

Pristupnici za izbor dužni su, pored općih uvjeta, ispunjavati i uvjete iz Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14, 60/15, 131/17).

Prijavi na natječaj pristupnici pod točkama 1. i 2. dužni su priložiti: životopis s podacima o školovanju i radnom odnosu,  kopije diploma, popis radova i same radove te ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje za koje je raspisan natječaj.

Prilikom prijave na natječaj pristupnici trebaju navesti za koju točku natječaja se prijavljuju.

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).

Fakultet organizacije i informatike koristit će i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka. Natječajna dokumentacija čuva se do završetka natječaja, a dulje u slučaju sudskog ili sličnog postupka, u kojem slučaju se čuva do završetka postupka. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se vraća kandidatima.

Od pristupnika kojima hrvatski jezik nije materinji može se tražiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Prijave na natječaj primaju se u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.