Natječaj za radno mjesto - 1 voditelj referade za poslijediplomski studij

Objavljeno: 05.04.2024

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje natječaj za radno mjesto voditelj ustrojstvene jedinice 4 (voditelj referade za poslijediplomski studij) 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

za radno mjesto voditelj ustrojstvene jedinice 4 (voditelj referade za poslijediplomski studij) – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme

Uvjeti za rad na tom radnom mjestu su:

• završen dodiplomski ili diplomski studij društvenog usmjerenja
  • poznavanje engleskog jezika
  • 2 godine radnog iskustva u sustavu znanosti i visokog obrazovanja

Dodatna potrebna znanja:

• sklonost timskom radu, odgovornost i komunikativnost
  • informatička pismenost
  • samostalnost u radu

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • dokaz o radnom iskustvu

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (poveznica).

Fakultet organizacije i informatike koristit će i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Prijava na natječaj i dokazi o ispunjavanju kriterija podnose se u elektroničkom obliku u roku od 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama na adresu e-pošte: natjecaji@foi.unizg.hr s naznakom „NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO VODITELJ USTROJSTVENE JEDINICE 4“.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.