Natječaj za kratku studentsku razmjenu na Sveučilištu u Regensburgu (Njemačka)

Natječaj za „Tandem program“ između Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Regensburgu (Njemačka). Rok za prijave je 19. prosinca 2018.

Dragi studenti,

želite upoznati i iskusiti njemačku kulturu iz prve ruke u samo tjedan dana? Onda iskoristite jedinstvenu priliku i sudjelujte u hrvatsko-njemačkom "Tandemu" - zajedno s njemačkim studentom istražite temu vezanu uz Zagreb i Hrvatsku te otiđite na uzvratni posjet u Regensburg, Njemačku.

Pažljivo pročitajte Natječaj i odaberite zanimljivu temu za pisanje istraživačkog eseja. Bit će dodijeljeno 12 stipendija / formirano 12 tandema između hrvatskih i njemačkih studenata.

Pozivamo zainteresirane studente da se jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (mailom na international@foi.hr, osobno u kabinet 56, FOI 1, 1. kat ili telefonski na 042 390 826).