Natječaj za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru sa Sveučilištima u Moskvi i Singapuru

Objavljeno: 03.02.2016

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2016./2017. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu M. V. Lomonosov u Moskvi. Rok za prijave: 15. veljače 2016.

Natječaj - Moskovsko državno sveučilište M. V. Lomonosov (Natječaj)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu National University of Singapore (Singapur). Rok za prijave: 19. veljače 2016.

Natječaj - National University of Singapore (Natječaj