Natječaj za izradu logotipa SUFOI

Sportska udruga Fakulteta organizacije i informatike (SUFOI) raspisuje Natječaj z izradu vizualnog identiteta-logotipa SUFOI.

Sportska udruga Fakulteta organizacije i informatike (SUFOI) raspisuje:

za izradu vizualnog identiteta-logotipa Sportske udruge FOI

Povod i svrha natječaja

Cilj ovog natječaja je izrada prepoznatljivog grafičkog rješenja Sportske udruge kojemu je svrha isticanje na svim promidžbenim materijalima ( plakati, letci, brošure, monografije, službena web stranica).

Nagrada za najbolji logo iznosi 500,00kn; a radove je potrebno poslati do 15.03.2015.g.

Sadržaj ponude:

1. Prijedlog ispisan u originalnim bojama  2. Predaja verzije logotipa na CD-u treba biti u vektorskom obliku (Adobe illustrator*.ai ili Adobe illustrator.*eps).  3. Knjiga logotipa 4. Podaci o autoru (ime, prezime, godina i smjer studija, mail, broj telefona)

Smjernice za izradu logotipa

1. da se iz logotipa može prepoznati već zadani vizualni identitet FOI 2. da je kreativan, jedinstven i jednostavan

Idejno rješenje mora svojom veličinom i mogućnostima izvedbe omogućiti uporabu logotipa u razne svrhe. Autori mogu predložiti verzije ideja neovisno o danim smjernicama.

Povjerenstvo za odabir najuspješnije ponude

Nakon prikupljanja ponuda, povjerenstvo za Natječaj za izradu vizualnog identiteta-logotipa SUFOI, će u najkraćem roku donijeti odluku o konačnom prijedlogu vizualnog identiteta Sportske udruge Fakulteta organizacije i informatike. Prijedlog nagrađenog autora i njegovog rada objaviti ćemo na mrežnim stranicama Fakulteta.

Anonimnost natječaja

Kako bi se osigurala anonimnost natječaja, autori rješenja trebaju poslati u zatvorenoj kuverti s oznakom:

"ZA NATJEČAJ-LOGOTIP SUFOI"  FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE  Pavlinska 2 42000 Varaždin

n/r predsjednika SUFOI Vučić Damira, prof.