Info dan – Horizon 2020.

Centar za međunarodne projekte organizira Info dan – Horizon 2020. koji će biti održan u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike, u utorak 8. prosinca 2015. godine s početkom u 13.30 sati.

Sa zadovoljstvom vas želimo obavijestiti da će u okviru navedenog događaja prezentaciju o programu Obzor 2020. te o Radnom programu za ICT područje u 2016. i 2017. godini održati gđa. Katarina Vukušić, nacionalna kontakt osoba za IKT i Sigurna društva u Obzoru 2020. te da će izv.prof.dr.sc. Ivana Podnar Žarko i izv.prof.dr.sc. Mario Kušek s Fakulteta elektrotehnike i računarstva predstaviti projekt symbIoTe "Symbiosis of smart objects across IoT environments" - primjer iznimno uspješne prijave projekta na natječaj Obzor 2020. programa.

Program Info dana - Horizon 2020.

Molimo sve zainteresirane da se za sudjelovanje prijave preko sljedeće poveznice: http://goo.gl/forms/kfRvLr8f7e

Prijave su otvorene do ponedjeljka 7. 12. 2015. odnosno do popunjenja dvorane.