Godišnja nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima

Društvo sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu, u želji da potiče i unapređuje znanstveno i umjetničko stvaralaštvo, raspisuje, sada već tradicionalni natječaj za dodjelu godišnje nagrade Društva mladim znanstvenicima i umjetnicima.

Prijave na natječaj primaju se od 1. prosinca 2015. do 15. siječnja 2016. godine. Povjerenstvo za ocjenu radova objavit će rezultate o dodjeli nagrade najkasnije do 29. veljače 2016. godine.

Pravo natjecanja imaju zaposlenici instituta te sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, u zvanju znanstvenog novaka i pristupnici u suradničkim zvanjima mlađeg asistenta, asistenta i višeg asistenta koji su  mlađi od 35 godina i zaposleni su na fakultetima, akademijama ili institutima s punim radnim vremenom.

Nagrade za deset najboljih ostvarenja, prema prosudbi recenzenata i Povjerenstva za dodjelu nagrade, bit će svečano uručene dobitnicima predvidivo u mjesecu ožujku 2016, o čemu ćete biti na vrijeme obaviješteni.

Cjeloviti natječaj možete pogledati u priloženom dokumentu natječaja u PDF formatu: NATJEČAJ

Detaljne informacije o Društvu i samom Natječaju možete pročitati na službenim Web stranicama Društva.