Druga konferencija „Žene i poduzetništvo u Varaždinskoj županiji” - sudjeluje i FOI, panelistica docentica Dina Korent

Objavljeno: 06.03.2024

Nakon uspješne prve konferencije „Žene i poduzetništvo u Varaždinskoj županiji”, Varaždinska županija i tvrtka LALS MEDIA d.o.o. ponovo su udružile snage i 7. ožujka 2024. s počekom u 10,00 sati organiziraju drugu konferenciju „Žene i poduzetništvo”, uz podršku Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike. U panelu "Kako sam uspjela" sudjelovat će i docentica dr. sc. Dina Korent s Katedre za gospodarstvo FOI-ja.

U sklopu konferencije, osim panela, izlaganja, razmjena iskustava i međusobnog upoznavanja, poduzetnicama i sudionicama bit će omogućeno i mjesto za mali izložbeno-promotivno-prodajni sajam u atriju Županije, a tu će biti prezentirani i rezultati međunarodnog proejkta "WeRin", na kojem je i FOI partner.

TEME KONFERENCIJE:

PANEL – SAVJETOVANJE: „Financiranje žena poduzetnica - bespovratna sredstva, poticaji, sufinanciranje kamata - razvoj start-up okruženja“

POLITIČKO-JAVNI PANEL: "Kako sam uspjela!"

Cijeli program trajati će od 9 do 14 sati.