Dopunski izbori za Studentski zbor FOI-ja

Dopunski izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održat će se u utorak 6.4.2021. od 8:00 do 20:00 u dvorani D7 (zgrada FOI1).

Na redovnim izborima za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održanima 23. i 24. ožujka 2021. troje je studenata ostvarilo izjednačen broj glasova te su zauzeli 18.-20. mjesto na ljestvici. Zbog toga se organiziraju dopunski izbori za troje kandidata navedenih abecednim redom:

1. Bajkovac, Nikolina, Fakultet organizacije i informatike, preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva, 3. godina studija

2. Cindrić, Josip, Fakultet organizacije i informatike, preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva, 3. godina studija

3. Kremenić, Antonio, Fakultet organizacije i informatike, preddiplomski studij Informacijski sustavi / poslovni sustavi, 1. godina studija

Dopunski izbori održat će se u utorak 6.4.2021. od 8:00 do 20:00 u dvorani D7 (zgrada FOI1), a dopunskim izborima treba se odabrati dvoje od navedenih troje kandidata koji će uz ostale prethodno izabrane kandidate biti predstavnici u Studentskom zboru FOI-ja.

Glasački listić se popunjava tako da se zaokruži redni broj ispred imena najviše dvoje (2) kandidata.